بازدیدها: 45

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستجرد، حسین طالعی شهردار در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: فرارسیدن روز ۱۵ اسفندماه که بنام روز درختکاری نامگذاری شده است را گرامی می دارم و از طرف خودم، و مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر دستجرد، از تمام شهروندان دعوت می کنم در امر درختکاری و گرامیداشت این روز مشارکت داشته باشند.

شهردار شهر دستجرد یادآور شد: در حال حاضر سرانه فضای سبزی شهر دستجرد به ازای هر نفر ۷ متر و نیم است که هدف اولیه شهرداری دستجرد رساندان این سرانه به ۱۰ متر مربع برای هر نفر خواهد بود.

طالعی افزود: مجموعه مدیریت شهری شهر دستجرد برای رسیدن به عدد ۱۰ متر مربع سرانه فضای سبز به ازای هر شهروند دستجرد، در اولین گام در روز ۱۵ اسفندماه که بنام روز درختکاری نامگذاری شده است، با کاشت نهال در نقاط مختلف شهر توریستی و گردشگری دستجرد، یک متر مربع به فضای سبز شهری اضافه خواهد کرد تا سرانه فضای سبز شهری دستجرد به عدد ۸ متر و نیم به ازای هر شهروند دستجردی برسد.

شهردار شهر دستجرد خاطرنشان کرد: شهر توریستی و گردشگری دستجرد بعنوان نگین گردشگری استان قم و منطقه ای با آب و هوای بسیار مطبوع است و از این رو وظیفه ما و دیگر مسئولان این شهر گردشگری است تا از طبیعت زیبای آن و شرایط خوب آب و هوایی آن محافظت کنیم و این موضوع در تصمیمات مدیریت شهری دستجرد همواره لحاظ می شود.

طالعی در پایان گفت: چون در آستانه نوروز ۱۴۰۱ قرار داریم، از تمام شهروندان استان قم و همچنین دیگر هموطنان در استان های مختلف کشور دعوت می کنم در ایام نوروز به شهر توریستی و گردشگری دستجرد استان قم سفر کرده و ضمن لذت بردن از طبیعت زیبای آن، از نقاط مختلف این شهر گردشگری دیدن کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *