بازدیدها: 35

به اطلاع شهروندان فهیم دستجرد می رساند، شهرداری دستجرد مکلف است به استناد ماده ۹ قانون نوسازی و عمران شهری و به منظور مدیریت و خدمات رسانی بهتر شهری، اقدام به اجرای ممیزی شهری با همکاری شما شهروند گرامی نماید.

لذا با توجه به موارد مذکور، ممیزین شرکت مهندسین مشاور زمین ترسیم خاورمیانه از طرف شهرداری دستجرد، جهت ممیزی و تکمیل بانک اطلاعاتی ملک شما مراجعه خواهند نمود.

بنابراین خواهشمند است، مدارک ذیل را جهت رؤیت و تهیه تصویر در اختیار ممیزینی که دارای کارت شناسایی معتبر و عکسدار بوده و به آدرس شما مراجعه می نمایند قرارداده و ما را در این امر مهم یاری فرمائید:

 ۱-سند مالکیت دفترچه ای یا تک برگی ، نامه شورا ، مسکن شهرسازی ، قولنامه

 ۲-پروانه ساختمانی( شناسنامه ساختمان ) و پایان کار یا گواهی آخرین عدم خلافی

 ۳-صورت مجلس تفکیکی یا نقشه تفکیکی

 ۴- فیش برق – آب – گاز – تلفن

 5-اجاره نامه( برای مستاجرین )

 ۷-شناسنامه و کارت ملی مالک یا مالکین و تلفن همراه

توجه : درصورتی که مکان مورد نظر دارای کاربری تجاری باشد، علاوه بر مدارک ذکر شده ، ارائه مدارک ذیل نیز ضروری می باشد. ۱-گواهی عدم خلافی ۲-پروانه کسب ۳-فیش عوارض صنفی ( پرداخت شده یا نشده ) ۴-اجاره نامه ( برای مستاجرین ) ۵-سایر مجوزهای صادره از سازمانها و ارگان‌های مختلف

لازم به ذکر است درصورت عدم همکاری، طبق مفاد تبصره ۳ ماده ۴ قانون نوسازی و عمران شهری، مأمورین مربوطه اوراق ممیزی را تنظیم خواهند نمود

ضمناً، شهروندان محترم می توانند درصورت داشتن هرگونه سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر و طرح شکایات احتمالی با شماره 35223030  یا تلفن 137 شهرداری دستجرد داخلی 114 (واحد شهرسازی) تماس حاصل نمایند.

راه های ارتباطی شهرداری دستجرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *