بازدیدها: 59

آمده ام تا در چارچوب قانون کار کنم و هدف اولم خدمت است و خدمت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستجرد، حسین طالعی شهردار در بدو برود به ساختمان شهرداری با مدیران و پرسنل واحد های مختلف شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

حسین طالعی ضمن در ابتدا از تلاشها و خدمات شهردار سابق، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل تلاش گر شهرداری قدردانی و تشکر نمود.
وی گفت: هدف اول خدمت است و خدمت.

آمده ام تا با استعانت از درگاه خداوند متعال و کمک همه ی شما عزیزان به مردم شریف شهر دستجرد خدمت کنیم.

شهردار دستجرد در ادامه بیان داشت: ما یک خانواده هستیم و در کنار هم بایستی احساس مسؤولیت داشته باشیم و وظایفی که به هرکدام از پرسنل محول میشود تا حصول نتیجه به نحو احسن انجام دهند.

طالعی بحث تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع را از جمله مباحث مهم مجموعه شهرداری ذکرکرد و گفت: تحقق این مهم یکی از اهداف و اولویت شهرداری دستجرد است که باید تمامی مسئولان و پرسنل شهرداری در این زمینه پیشگام باشند .
وی حضور به موقع کارمندان و مسئولان واحدهای مختلف شهرداری در محل کار، نظم و نظافت و انضباط محیط کاری را یکی از سر فصل های مهم تکریم ارباب رجوع بیان کرد افزود: حضور به موقع در محل کار و پیگیری مطالبات مردم و نیز تعهد داشتن نسبت به وظایف و اختیارات می تواند بخش عمده ای از مشکلات موجود در راه تکریم ارباب رجوع را برطرف کند .
وی تصریح کرد: در کنار بحث تکریم ارباب رجوع بحث تکریم همکار را هم مد نظر قرار دهیم چون هرچه صمیمیت و همکاری بین پرسنل بیشتر باشد کارایی شهرداری هم بالاتر خواهد رفت .
شهردار دستجرد با بیان اینکه یکی از تاکیدات شهرداری ارتقاء و توسعه خدمات رفاهی به پرسنل است،گفت: بهبود و ارتقاء سطح خدمات رفاهی و افزایش کیفیت زندگی پرسنل شهرداری در بخش های مختلف یکی از مهمترین برنامه های این شهرداری می باشد که پرسنل هم باید در برابر حقوق و مزایایی که از شهرداری دریافت میکنند تلاش خود را در راستای تحقق اهداف کلان شهرداری و خدمت به شهروندان گرامی بیشتر کنند.

حسین طالعی در پایان اظهار داشت : بنده اهل پشت میز نشینی نیستم و خودم در وسط میدان اجرای تمام پروژه ها و نظارت بر امور مدیریتی شهر حاضر خواهم بود و همه پرسنل نیز باید وظایف خود را در حد انتظار انجام دهند.

شهردار دستجرد همچنین به صندوق ارتباط با شهردار اشاره داشت و اعلام کرد: آماده شنیدن نظرات، انتقادات منطقی و راهکارهایی که در پیش برد اهداف مدیریتی شهر دستجرد هستیم.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *